Hakkımızda

Karadaş Tarım İthalat İhracat Limited Şirketi olarak 2000 yılında çıktığımız bu yolculukta günümüze kadar büyük bir özveri ile sürdürmeye devam ediyoruz.

Kısaca Karadaş Tarım Sebze & Meyve İhracat Olarak

Antalya’nın Serik ilçesinde 120,000 metrekarelik kapalı alanda sera inşaatı ile tarım sektörüne atılmıştır. 400,000 m2  alan kullanılmaktadır. 80,000 m2 karpuz, 50,000 m2 Domates, ve 200,000 m2 biber alanları ile Türkiye’nin ve Yurt dışında her yere ihracat yapmaktan grur duyuyoruz. Biber olarak sivri biber, çarli biber ve dolma biber olarak bu alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Bu alanların  Tarım sektörüne yeni yatırım yapan firmamız özel sektör olarak ilk domates üretimiyle başlamıştır. Sektörde yenilikçi ve lider bir firma olma hedefiyle Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren %100 Türk iştirakli bir tarım firmasıdır.

Karadaş Tarım, en iyi, en sağlıklı, en kaliteli ürünleri üretip uluslararası pazarlara sunmak ve Türkiye’de tarım sektörünün dünya lideri konumuna gelmesi için çabalamaktadır.

Kısa süre içerisinde Antalya ili ve etrafında büyük ün yapan firmamız ilerleyen zaman içerisinde ismimizi Türkiye’ye ve Dünya’ya tanıtmak hedeflerimiz arasındadır. Ürünlerimizin kısa süre içerisinde kalitesini kanıtlayıp ilk ürünlerimizin bir kısmını yurt dışına ihraç etmiş bulunmaktayız. 2015 yılı içinde yeni başladığımız tarım sektöründe büyümek ve sektöre bizde destek olmak, üretimi kaliteli bir şekilde arttırmak ve yurt dışına ihraç edip ülke bütçesine destek olmak istiyoruz.

Ürünlerimiz, kapalı alanı 1500 metrekare olan ve bünyesinde iki adet soğuk hava deposu, konveyörlü işleme ünitesi bulunan paketleme binamızda paketlenmekte ve sevkıyata hazır hale getirilmektedir.

GLOBALGAP sertifikası ile insan sağlığına zararlı kimyasal, fiziksel ve mikrobiyoloji kalıntılar içermediği, çevreyi kirletmeden ve doğal dengeye zarar vermeden üretildiği, üretim sırasında, üretimle ilgili insanları veya diğer canlıları olumsuz olarak etkilemediği, üretim sırasında, tüketicinin bulunduğu ülkenin ve ürünün yetiştirildiği ülkenin tarım mevzuatına uygun işlemler yapıldığı belgeler. Ürünlerimizin kalitesi ve güvenilirliğini belgemek için GLOBALGAP sertifikasını alma süreci içinde olup şirketimizin bünyesine katmak için çabalamaktayız.